Pokaz fan filmów na Dzień Gwiezdnych Wojen

Pokaz fan filmów na Dzień Gwiezdnych Wojen

Czwarty maja to szczególny dzień dla każdego fana Gwiezdnych wojen, to właśnie wtedy odbywa się nieoficjalne święto miłośników uniwersum stworzonego przez George’a Lucasa. Sam jestem wielkim fanem Gwiezdnych wojen, a moja przygoda z filmami tworzonymi przez fanów rozpoczęła się właśnie od tego uniwersum. Gdyby nie fan filmy ze Star Wars, dziś nie miałbym okazji prowadzić portalu FanFilmy.pl.

May the 4th be with You!

Dzień Gwiezdnych wojen należy uczcić, a najlepiej to zrobić oglądając ciekawe fanowskie produkcje, dlatego wraz z portalem o Gwiezdych wojnachstarwars.pl, przygotowaliśmy dla Was kilka fan filmów, które każdy miłośnik Gwiezdnych wojen powinien zobaczyć!

Vader Episode 1: Shards of the Past

Na początek produkcja, która swego czasu gościła na ustach każdego fana Gwiezdnych wojen, i wokół której pojawiło się wiele szumu, również związanego z prawami autorskimi. Na szczęście wszystko zostało wyjaśnione, a my możemy cieszyć się produkcją o Darthcie Vaderze od kanału Star Wars Theory bez przeszkód. Historia Dartha Vadera przedstawiona w Shards of the Past miała być dopiero początkiem, ale póki co na horyzoncie nie widać kontynuacji. Niemniej jednak musicie zobaczyć ten fan film.

Kenobi

Kolejna produkcja zabierze nas na odległe rubieże Galaktyki, na piaszczystą planetę Tatooine, gdzie poznamy nieznaną historię Obi-Wana Kenobiego z czasów jego opieki nad młodym Lukiem Skywalkerem. W postać mistrza Jedi wcielił się Jamie Costa, którego możecie znać z filmu Han Solo: A Smuggler’s Trade.

Boba Fett – The Twelve Parsec Stare

Od dawna w sercach fanów gościł Boba Fett, jeden z najbardziej znanych łowców nagród w Galaktyce. Niestety, jego potencjał w filmach nie został w pełni wykorzystany, dlatego fani z Finlandii, którzy tworzą grupę pasjonatów filmowych Ruined Films, postanowili to zmienić. W swoim filmie Boba Fett – The Twelve Parsec Stare przedstawili historię mandaloriańskiego łowcy nagród, który wyrusza za swoją nową ofiarą do odległego portu kosmicznego, w niecodziennych westernowych klimatach.

ODYSSEY: A Star Wars Story

Na koniec mamy dla Was fan film, który opowiada historię młodego rebelianta podczas jego pierwszej misji z Eskadrą Odyseja. Oglądając Odyssey bezsprzecznie widać inspirację gwiezdnowojenną historią przedstawioną w Rogue One. Twórcy chcieli się zagłębić w to, czego nie widzieliśmy w Łotrze 1 i przedstawić konflikt Rebeliantów i Szturmowców w wojennym filmie inspirowanym Szeregowcem Ryanem.

Więcej fan filmów z Gwiezdnych wojen, które powinien znać absolutnie każdy fan, znajdziecie na portalu starwars.pl!

Artykuł powstał przy współpracy z portalem starwars.pl!

0 0 votes
Article Rating
Poprzedni

Postapokaliptyczne fan filmy na Kwarantankonie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments